Převod souborů z PDF do Word

Nabízíme profesionální převody z PDF do formátů MS Office. Vytvoříme Vám z něj dokumenty ve Wordu, Excelu a Powerpointu.

Mnoho dokumentů je dnes ve formě pdf. Výsledek vypadá pěkně, ale pak nastane situace, kdy byste dali přednost starému dobrému Wordu. Především proto, že chcete, aby dokument mohli upravovat i Vaši zákazníci, uživatelé, nebo vy sami.

Vytvoření PDF z Wordu je snadné a výsledný dokument bývá takový, jaký očekáváte. PDF formát má velké možnosti formátování a je možné jej vytvořit jako výstup z mnoha různých programů, kde může někdy jako jediný reálně posloužit jako náhled pro uživatele, kteří nemají určitý specializovaný program nainstalovaný.

Jak je to ale naopak? Možná jste zadali do vyhledávače něco jako převod souborů z pdf do word a dozvěděli se, že existují různá řešení zdarma, online a podobně. Možná jste si je vyzkoušeli a zjistili, že to není to pravé. Že text má špatné kódování a nefunguje česká diakritika, že z většiny tabulek a částí textu se staly neupravitelné obrázky, že všechno je nějak rozhozené, jinak a jinde. Programy Office se tváří dokonale, takové rozhodně nejsou a z bohatého formátování PDF se po konverzi stane víceméně nepodařená změť obrázků, textu a grafiky.

Máme pro Vás řešení

Převedeme Vám profesionálně a za přijemné ceny komplikovaná, nebo i mnohasetstránková PDF do Vámi zvoleného formátu MS Office. V případě zájmu volejte, nebo nám napište pomocí kontaktního formuláře, nebo na email: info@dtp-futura.cz

 

Služby: převod souborů z pdf do word, z pdf do word, převod formátů, konverze z pdf do Wordu, Excel, Powerpoint.