Vizitky zdarma a návrh razítek

Tvorba vizitek a razítek pomocí aplikace Designer

Připravili jsme pro Vás aplikaci Designer, pomocí které si můžete vytvořit vizitky zdarma, nebo navrhnout razítko, které pro Vás následně rádi vyrobíme. Jak to funguje?

Designer pro návrh vizitek a razítek

Vizitky

Návrh vizitek je zcela zdarma. Program je interaktivní a můžete libovolně měnit všechny prvky. Lze měnit velikost, typ, barvu a umístění písma v šabloně, přidávat vlastní grafické prvky, například loga, podkladové obrázky a podobně. Výsledek si můžete uložit do svého počítače, vytisknout na vlastní tiskárně a získat tak vizitky zdarma. Nebo nám výsledek pošlete. My jej pak budeme brát jako návrh, na jehož základě kterého Vám vytvoříme profesionální design. Následně vše vytiskneme a doručíme. Prohlédněte si prosím náš ceník vizitek, nebo pokračujte na návrh vizitek

Razítka

V případě razítek si stejně jako u vizitek vytvoříte návrh vlastního razítka za pomocí Designeru, a potom nám jej můžete poslat a my se postaráme o vše ostatní. Pro návrh razítek platí vše jako v případě vizitek, jen barva tisknoucích ploch je samozřejmě černá. Prohlédněte si prosím náš ceník razítek, nebo pokračujte na návrh razítek

Designer

Interaktivní aplikace je snadná na obsluhu, ale před vlastní tvorbou si přečtěte prosím pár řádek v návodu, který je umístěn na konci této stránky, nebo speciálně pro konkrétní použití na stránce s Designerem.

Návod na použití Designeru

Použití designeru je jednoduché. Pokud chcete například vytvořit vizitku, vyberte v levém sloupci některý z podkladů. Poté označte některý řádek ve vizitce, aby se stal aktivním. Následně s ním můžete pohybovat, zvětšovat jej tažením za pravý dolní roh, měnit barvu, nebo typ písma atd. Více k editaci najdete níže v radách.

Pokud jste s návrhem spokojení, můžete si jej uložit pomocí ikony diskety v horním tmavém menu a pokračovat na další design. Vaše uložené návrhy naleznete v levém menu, ikona disku.

Návrhy si můžete uložit jako obrázek, nebo pdf (horní menu) a následně si je vytisknout na vlasní tiskárně (velikost vizitky je 90×50 mm), nebo nám poslat uložené pdf tímto formulářem. My Vám vizitky vytiskneme a následně doručíme, nebo se pro ně můžete stavit u nás.

Několik rad pro práci s Designerem:

  • Všechny prvky se dají upravovat buď kliknutím na prvek, nebo v menu na ikonu s tužkou
  • Změny velikosti se provádějí tažením za ovládací prvek aktivního rámečku
  • Můžete přidávat další textové vrstvy pomocí ikony A.
  • Nahrajte si vlastní logo, nebo grafické prvky pomocí tlačítka Nahrát vlastní grafiku, nebo pod ikonou +. Obrázky mohou být v JPG, ale pokud chcete zachovat průhlednost a možnost je kolorovat, použijte PNG.
  • Hotovou práci si nezapomeňte uložit a stáhnout jako obrázek (je potřeba povolit vyskakovací okno a obrázek uložit pravým tlačítkem myši, nebo odpovídajícím způsobem na mobilním zařízení), nebo jako PDF.
  • U neuložené vizitky neměňte pozadí, došlo by k resetu textu
Služby: návrh vizitek, vizitky zdarma, tisk vizitek, razítka, návrha a výroba razítek Praha.