Digitální a personalizovaný tisk

Digitální tisk, tisk ofsetový, tamponový, sítotisk a další tiskové techniky

Nabízíme tiskové zpracování Vašich materiálů různými tiskovými technikami jako jsou: digitání tisk, ofsetový tisk, sítotisk, slepotisk, tamponový tisk, velkoformotávý tisk a další speciální tiskové techniky. Existuje mnoho tiskových způsobů pro konkrátní určení a my můžeme plně vyhovět téměř jakémukoliv Vašemu požadavku.

Pro zvolení ideální tiskové techniky záleží nejen na druhu potiskovaného materiálu, ale také samozřejmě na požadovaném nákladu dané tiskoviny a dalších faktorech jako požadovaná barevnost atd.

Digitální tiskDigitální tisk

Rozšířili jsme pro Vás strojový park o nový digitální stroj. Jeho nespornou výhodou je rychlost, kvalita + nulové počáteční náklady. Potiskovat lze širokou škálu materiálů a jejich gramáží až do 350g/m2. Nabízíme Vám tisk brožur, katalogů, letáků, plakátů, tisk vizitek a pozvánek na papíry různých barev, struktur a gramáže, dále tisk samolepek, tisk bannerů a digitální velkoformátový tisk. Tato profesionální barevná tiskárna uspokojí všechny Vaše požadavky na kvalitní barevný tisk, včetně oboustraného a perzonalizovaného. Pro zjištění přesné kalkulace digitálního tisku, nám prosím zašlete specifikaci poptávky a my vám zašleme nezávaznou cenovou nabídku.

 Personalizovaný tisk

Možná Vás napadlo, že by bylo dobré zaslat Vašim zákazníkům nabídku služeb, nebo produktů, oslovit je jménem a zároveň vytisknout obálku s jejich adresou a to vše v profesionální kvalitě. Právě takovou službu Vám nabízíme pod názvem personalizovaný tisk. Možností využití je mimo tento modelový příklad více. Například ve vnitrofiremním prostředí, ve vztahu k dodavatelům a podobně. Všude tam, kde můžete s výhodou využít data, uložená například v Excelu, nebo jiném tabulkovém formátu.

7270A003AADokončovací práce

V naší nabídce nechybějí samozřejmě další možnosti zušlechťování jako jsou: laminace, výsek, bigování, lakování, kašírování…. Dále jsme schopni zařídit knihařské zpracování.

Služby: Digitální, ofsetový tisk Praha, tamponový tisk, slepotisk, sitotisk, laminace, výsek, lakování kašírování a jiné. Tiskárna Praha.